WestNews.com.ua

За минулий рік в міській дитячій лікарні Івано-Франківська проліковано 4611 дітей

04.07.2019, 14:35  |  Автор:   Менів Андрій

У четвер, 4 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Так, під час засідання було розглянуто звіт комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» за 2018 рік, інформує WestNews.

Нагадаємо, комунальне некомерційне підприємство “Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради”, далі КНП МДКЛ є лікувальним закладом ІІ рівня, де надається стаціонарна медична допомога дітям із соматичними захворюваннями, віком 1 мі.-17 років 11 міс.29 днів.

“За 2018 рік в стаціонарі проліковано 4611 дітей, що на 325  більше, ніж за 2017 рік  – 4286 дітей. У відділенні інтенсивної терапії проліковано 499 дітей. У 2018 р. в стаціонарі лікувалось 290 дітей іногородніх; 811 дітей пільгових категорій”, – розповіла Ольга Бойчук – директор міської дитячої клінічної лікарні.

Додамо, що в 2018 році з міського бюджету на дитячу клінічну лікарню виділено 42 мільйони гривень, з яких на заробітну плату – 36 мільйонів.

Окрім того, з бюджету розвитку кошторисом передбачено 800 тис. грн. на капітальний ремонт підвального приміщення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Близько 1 млн 100 тис прикарпатців вже підписали декларації з лікарями, – Стовбан

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X