WestNews.com.ua

За минулу добу до лікарень на Прикарпатті з діагнозом “пневмонія” поступило 18 людей: ситуація із захворюванням COVID-19 в області

04.08.2020, 9:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 4 серпня, відбулося засідання міськвиконкому. Зокрема, повідомили про ситуацію з коронавірусом на Прикарпатті.

Так, начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко повідомила, що за минулу добу до ЦМКЛ поступило 14 пацієнтів, а до МКЛ №1 ще 4 осіб. Однак минуло тижня були такі дні, що за день поступало і 18, і 20, і 26 людей. Тож, жінка додає, що на початку тижня кількість захворювань є невелика, але до кінця тижня, як правило, зростає.

“На вчорашній день зареєстровано 1 629 позитивних результатів ПЛР, з них 66 це діти. Станом на цей ранок в ЦМКЛ та МКЛ №1 294 пацієнти з пневмоніями. В реанімаціях перебуває 18 людей, тобто в реанімації майже всі ліжка заповненні. На CPAP лікуванні 8 осіб і ще 2 на штучній вентиляції легень. Від березня місяця проведено 6 333 експрес тести, виявлено позитивних результатів 1 393 осіб. З червня місяця проводимо обстеження методом ІФА, за цей час проведено 3 734 досліджень. За весь період у нас одужали 597 людей, і померли станом на вчорашній день 55 осіб”, – розповіла Марія Бойко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Україні: кількість нових випадків відчутно зменшилася

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X