WestNews.com.ua

За місяць на Прикарпатті подорожчали овочі, фрукти та хліб, але м’ясо та олія – подешевшали

13.03.2019, 21:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

За даними Державної служби статистики, інфляція у лютому 2019р. порівняно з попереднім місяцем в Україні  становила 0,5%, з початку року – 1,5%, в області – 0,6% та 1,7% відповідно.

На споживчому ринку області в лютому  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%, інформує WestNews з посиланням на Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

 Найбільше (на 9,1%) подорожчали овочі. На 3,5–0,8% зросли ціни на маргарин, фрукти, хліб, сир і м’який сир (творог), безалкогольні напої, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, молоко, масло. Водночас на 2,9–0,6% подешевшали яйця, рис, м’ясо та м’ясопродукти, олія соняшникова. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 1,2%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося за рахунок подешевшання скрапленого газу на 7,1%. Зростання цін на транспорт у цілому на 0,3% спричинено подорожчанням проїзду залізничним пасажирським транспортом на 3,0% та автомобілів на 1,9%. Разом з тим на 0,5% подешевшали паливо та мастила. У сфері зв’язку ціни зросли на 1,1%, що пов’язано з подорожчанням мобільного зв’язку на 3,2%.

ЧИЙТЕ ТАКОЖ: За місяць у мешканців Прикарпаття зменшилася заробітна плата на 600 гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X