За місяць з мешканців Прикарпаття стягнуто майже п’ять мільйонів гривень аліментів

12.02.2019, 14:37  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 12 лютого, в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області щодо результатів роботи органів державної виконавчої служби за січень 2019 році.

Так, протягом січня 2019 року завершено 1478 виконавчих проваджень на суму більше, ніж 59 млн грн. На виконанні перебуває 9870 виконавчих документів про стягнення аліментів, інформує WestNews.

“За січень з мешканців Прикарпаття стягнуто 4 987 229 грн аліментів на користь 4036 дітей. Станом на 31 січня 2019 року державними виконавцями винесено 359 постанов про накладення штрафу за наявності заборгованості зі сплати аліментів. Крім того, винесено 674 постанови про встановлення тимчасового обмеження боржників у праві виїзду на межі України, керування транспортними засобами, полювання, користування зброєю. 143 боржника перебувають у розшуку», – розповідає начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук.

Крім того відбулося підписання Меморандумів про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області та Івано-Франківським обласним центром зайнятості та Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

«За допомогою цих меморандумів здійснюватиметься консультування боржників щодо звернення до центрів зайнятості з метою надання повного комплексу соціальних послуг, в тому числі інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, послуг щодо пошуку підходящої роботи та сприйняття у працевлаштуванні, професійної підготовки або перепідготовки та підвищенн кваліфікації», – зазначає Микола Станіщук.

До слова, мешканець Прикарпаття виплатив своїм дітям аліменти після того, як його автомобіль зупинила поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Калуші чоловік сплатив майже 90 тисяч аліментів після невдалої спроби перетнути кордон

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X