WestNews.com.ua

За особливі досягнення молоді у розбудові України: коломиянинові призначили Премію Кабінету Міністрів

26.07.2020, 17:48  |  Автор:   Хромей Зоряна

26 липня Уряд ухвалив розпорядження щодо присудження Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2019 рік. Премію отримають 19 кращих представників молоді до 35 років, які мають особливі досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Таку премію отримає житель Коломиї Назарій Тодорів.

Про це йдеться на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Назарій Тодорів – директор благодійної організації “Благодійний фонд Коник хелп”.

«Країна повинна підтримувати ініціативних молодих людей, які стараються робити свою Батьківщину краще з кожним днем. Особливо тих, хто бере активну участь у суспільно-політичному житті та своїм прикладом заохочує інших до нових досягнень задля розвитку України», – наголосив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Світлина від Назарія Тодорева.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Два франківських заклади харчування вийшли у фінал національної ресторанної премії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X