За паркування на місцях для інвалідів прикарпатців серйозно штрафуватимуть

Відділ муніципальної інспекції у Коломиї звертає увагу мешканців на те, що паркування на спеціальних місцях для інвалідів – адміністративне правопорушення. Штраф сягатиме 1700 гривень, пише WestNews з посиланням на «Дзеркало Коломиї».

«Разом з відділом муніципальної інспекції та працівниками коломийського відділу поліції ми вже вкотре перевірили, чи дотримуються коломияни правил пракування. І знову інспекторам довелося складати протоколи за те, що власники залишили свої машини на місцях, призначених для водії з інвалідністю або тих, які перевозять людейз особливими потребами», – зазначив начальник КП «Коломия Паркосервіс» Тарас Кузьмин.

1290_w_647

У кожній паркувальній зоні в Коломиї обов’язково виділено шість спеціально відзначених місць для паркування неповносправних громадян. Наприклад, на проспекті М. Грушевського від будівлі ратуші й аж до пішохідного переходу заборонено залишати машину, якщо на ній немає розпізнавального знака «Водій з інвалідністю» або якщо у водія чи пасажира немає відповідного посвідчення. Інспектори і надалі якомога частіше перевірятимуть, чи не порушують на паркувальних майданчиках права людей із обмеженими можливостями і просять водіїв з особливою увагою ставитись до  вибору місця, де хочуть залишити своє авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги водіїв: до ПДР на перехрестях хочуть внести суттєві зміни

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.