WestNews.com.ua

За пролікований випадок коронавірусу медикам доплачуватимуть, – Руслан Марцінків

26.03.2020, 17:08  |  Автор:   Порепа Петро

По двох лікарнях міста Івано-Франківська сьогодні попередньо отримано позитивні висновки по експрес-тестах на коронавірус.  Але остаточний результат дадуть ПЛР-тести.

Про це заявив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

ПЛР-тести вже надійшли до Івано-Франківська і їх завтра почнуть застосовувати.

Також міський голова заявив, що головним завданням, крім виявляення хворих, є захист медиків. Доброчинці, які мають охоту допомогти, можуть забезпечити медпрацівників спеціальними респіраторами – їх нині бракує.

Кількість хвори зростатиме.

Під час розмови з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком, Руслан Марцінків також обговорив питання протоколів лікування інфекції. Днями лікарні отримають накази із алгоритмами лікування.

Також Руслан Марцінків заявив, що медичним працівникам, незалежно від форми власності медичного закладу, доплачуватимуть за проліковані випадки коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В міському перинатальному центрі Івано-Франківська перебувають три вагітні жінки з пневмоніями

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X