WestNews.com.ua

За рік на маршрутки Івано-Франківська склали майже 200 актів через порушення

04.12.2018, 8:59  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 4 грудня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про контроль за роботою громадського транспорту на маршрутах загального користування, інформує WestNews.

«Маємо добру роботу 22 23 27 28 29 39 42 43 і 48. У піковий час маємо проблеми 21 24 26а 37 37к 38 40 і 40. Ситуація коли жодний транспортний засіб не курсує – 34а. Перевізник по цьому маршруту готується від нього відмовитися», – наголосив Олег Ганчак – начальник управління транспорту та зв’язку.

За його словами, минулого тижня проведено рейд по маршрутках. Будо виявлено ряд порушень, складено протоколи. Деякі транспорти не допущено на маршрути. За 2018 рік склано майже 200 актів на суму 180 тисяч гривень.

“Готуємо службову для розривання договорів з перевізниками, які систематично не оплачують актів, а саме – більше трьох за місяць”, – зазначив Ганчак.

«В контексті наших приватників, практично по кожному маршруту є по три акти. Тому ви виберіть такі маршрути, неприбуткові. І тоді будемо розривати договори», – наголосив перший заступник міського голови Микола Вітенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАЙБУТНЄ КОМУНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ: НОВІ АВТОБУСИ І ТРОЛЕЙБУСИ, ЛІНІЯ НА БАМ ТА ЕЛЕКТРОННІ КВИТКИ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X