WestNews.com.ua

За що і скільки треба буде платити у франківських лікарнях?

28.02.2020, 13:16  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 28 лютого, в Івано-Франківську відбулось громадське обговорення щодо тарифів на послуги лікарень після реформування. Мова йшла про регуляторний акт – проєкт рішення міської ради «Про затвердження Положення про тарифи на платні медичні послуги в комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради».

Марія Бойко, начальниця управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, розповіла. що платні послуги для населення – це додаткові послуги, що будуть надаватися в закладах охорони здоров’я, пише ГК.

Вони здійснюватимуться окремо від основної діяльності, і тарифи на них кожна лікарня встановлює окремо.

“Заклади матимуть єдину методику і єдиний підхід до встановлення тарифів. Національна служба здоров’я України каже, що платні послуги можуть надаватися у КНП. На стендах у лікарнях має бути вся інформація про ці послуги і про те, скільки грошей на них заробила лікарня, куди йтимуть кошти тощо“, – сказала Марія Бойко.

До платних послуг відноситимуться різні дослідження, косметологічна допомога, лікування безпліддя, оздоровчі масажі, реабілітація, лікування логоневрозів, протезування, корекція зору, стоматологічні послуги. За словами Марії Бойко, рентабельність цих послуг в НКП не зможе перевищувати 25%, а реально буде навіть меншою. Всі фінансові аспекти ретельно перевірятимуться.

Платні послуги надаватимуться в шести лікарнях Івано-Франківська. З їх повним списком можна ознайомитися за цим посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ймовірних хворих на коронавірус транспортуватимуть на спеціальному санітарному гелікоптері. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X