«За спасіння життя»: добровольців батальйону “Госпітальєри” нагородили почесним орденом. ФОТО

Голова Обласної спілки учасників АТО на Прикарпатті Андрій Долик разом із дружиною отримали та передали нагороду «За спасіння життя» на базу батальйону “Госпітальєри”.

Церемонія пройшла в Марійському духовному центрі в Зарваниці. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила Яна Зінкевич, командир батальйону Госпітальєри УДА, інформує WestNews.

“Велика честь для всіх добровольців батальйону Госпітальєри отримати орден «За спасіння життя»”, – зазначила жінка.

«Не існує у світі такої одиниці виміру, якою б можна було визначити цінність кожного врятованого життя. Найвищої пошани та поваги заслуговують ті, хто надає медичну допомогу нашим бійцям, евакуює поранених, хто, ризикуючи собою, виносить людей з пожежі чи витягує з водойми, ті, хто дає шанс з’явитися на світ ще одній людині. Пошана і дякую тим, хто підтримує українське військо чи допомагає зневіреним знову відчути смак життя» – такими словами розпочалася церемонія нагородження, де поряд з Госпітальєрами кавалерами ордену стали інші безліч почесних людей.

Довідка:

Орден «За Спасіння Життя» імені академіка Леоніда Ковальчука — громадська відзнака, якою нагороджуються медичні працівники, працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, та інші особи (група осіб) за мужність і героїзм, виявлені при рятуванні життя людей, під час виконання службового або громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для власного здоров’я, а також за систематичну працю і наукові відкриття в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я української нації. Нагорода започаткована у 2016 році.

Нагадаємо, у Надвірній учасникам АТО надали 27 960 гривень допомоги та виділять 155 гаражів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Непоправна втрата: загинув боєць 10-ї коломийської гірсько-штурмової бригади

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.