За сприяння Громадського Руху Олександра Шевченка у Верховині відбувся чемпіонат із WORKOUTу. ФОТО

16.08.2018, 17:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Днями у Верховині відбулося унікальне спортивне дійство. За сприяння громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» його організували активісти громадської організації «Спільними зусиллями».

«Приємно, що у наші змагання привернули увагу багатьох людей. Вік учасників «Чемпіонату Верховинщини з STREET WORKOUT” різний – від 13 і до 25 років. Варто зазначити, що боротьба була важкою, але на змаганнях панував дружний та позитивний настрій», – розповів активіст громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» Марко Джелема.

Згідно із правилами, кожен учасник мав підтягнутися на перекладині максимальну кількість разів та віджатися на брусах. Найбільшу кількість вправ у обидвох категоріях виконали: Чабанюк Тарас – 1 місце, Мельничук Олександр та Цисюк Ілля – 2 місце і Антонюк Михайло та Рильчук Костянтин – 3 місце. Переможців нагородили грамотами і медалями.

«Мета змагань – популяризація спорту і активного способу життя. Адже це запорука здоров’я нашої молоді, а отже, успішного майбутнього України. Будемо залучати до таких спортивних дійств якомога більшу кількість людей та проводитимемо їх і надалі», – сказав розповів активіст громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди», укропівець Віталій Мерінов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За сприяння Олександра Шевченка талановита художниця з Хмельниччини відпочила з родиною у Буковелі. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X