За сприяння Олександра Шевченка майбутні прикарпатські юристи відвідали Верховну Раду України. ФОТО

15.05.2019, 12:55  |  Автор:   Менів Андрій

Вже  третій рік поспіль народний депутат України Олександр Шевченко сприяє поїздці студентів юридичного інституту Прикарпатського університету до Києва. Цьогоріч з роботою Верховної Ради України ближче ознайомились 16 майбутніх юристів.

 «Молодь, а особливо студенти, які планують працювати у сфері права, повинні знати, як функціонує вищий законодавчий орган країни. Адже у їхніх руках знаходиться майбутнє держави. Після таких відвідин є перспектива, що хтось із них буде працювати в парламенті. Переконаний, що перед молодими людьми необхідно максимально відкривати усі шляхи, аби вони свідомо робили свій вибір і працювали на благо України», – наголосив народний депутат України Олександр Шевченко.

Під час екскурсії, яку організували спеціально для прикарпатських студентів, їм розповіли про те, як побудоване приміщення Верховної Ради, як воно функціонує та історію будівлі.

За словами голови профбюро юридичного інституту  Юрія Угриновського, такі відвідини неабияк мотивують студентів. Адже процеси, які відбуваються у ВР, вони вивчають в університеті.

«Нам розповіли чимало цікавих фактів про діяльність Верховної Ради. Для студентів, а першокурсників було найбільше, це дуже пізнавально. Вони на власні очі  мали змогу побачити те,  за чим досі спостерігали лише по телевізору. Відвідали сесійну залу, пройшлися коридорами, побачити масштабну картину «Державотворення». Екскурсія вражаюча і мотивуюча. Адже студенти побували в місці, де твориться історія», – ділиться враженнями Юрій Угриновський.

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X