WestNews.com.ua

За три роки ОТГ Івано-Франківської області отримали 123 мільйони гривень на розвиток громад

03.04.2019, 18:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Основною перевагою, яку отримують громади в результаті децентралізації та об’єднання, є можливість скористатись додатковими коштами на розвиток інфраструктури. Лише створенні ОТГ отримують інфраструктурну субвенцію на розвиток сільських територій.

За три роки, з 2016 по 2018 рік, ОТГ Івано-Франківської області отримали 123 мільйони гривень інфраструктурної субвенції на розвиток громад, інформує WestNews.

Постановою Кабміну номер 256 внесено зміни до підходів використання інфраструктурної субвенції для об’єднаних територіальних громад у 2019 році. Зокрема, відтепер обов’язковим стане використання гендерно-орієнтованого підходу у підготовці проектів за кошти на розвиток інфраструктури.

Остаточний розподіл коштів з цифрами для кожної ОТГ буде здійснений оновленою постановою номер 200, яка має бути затверджена до кінця квітня цього року.

“Основними пріоритетами використання інфраструктурних коштів будуть проекти у таких напрямках як будівництво та ремонт закладів соціальної інфраструктури, медицини, освіти, культури, а також проекти з ремонту комунальних доріг, покращення благоустрою, водозабезпечення та водовідведення у населених пунктах, зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств, придбання обладнання і техніки”, – зазначає радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U-LEAD та Мінрегіону, Ігор Мельничук.

Нагадаємо, у 2018 році 23 ОТГ Івано-Франківської області реалізували 139 проектів за кошти інфраструктурної суб’венції на загальну суму 58,4 мільйони гривень. Інфраструктурна субвенція і надалі обраховуватиметься для кожної ОТГ в залежності від кількості сільського населення та площі громади.

Для прикладу, Печеніжинська ОТГ за чотири роки отримала понад 20 мільйонів гривень інфраструктурної субвенції.

Цього року вперше отримають інфраструктурі кошти новоутворені ОТГ – Вигодська, Букачівська, Новицька, Коршівська, Загвіздянська, Угринівська, а також місто Коломия на чотири сільських ради, які приєдналися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті буде створена ще одна ОТГ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X