WestNews.com.ua

За європейськими стандартами: що особливого зробили комунальники в одному з кращих дворів Івано-Франківська. ФОТО

08.11.2019, 11:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Капітальний ремонт даного одного з дворів на Коновальця, 121 – С. Стецько, 2 поповнився був проведений цього року і характеризується низкою дуже важливих і правильних рішень та деталей, які є характерними для дворів європейських міст.

Про них написав в мережі Facebooк головний комунальник Івано-Франківська Михайло Смушак.

Зокрема, мова йде про наступні особливості:

– однорівневе покриття, яке характеризується максимальною доступністю, але яке, при цьому, чітко структуроване різними типами та кольором. Таким чином створено оптимальної ширини проїзд, зручний тротуар, максимальну кількість паркувальних місць; 

– зручні лавочки зі спинками, урни для сміття, дитячий майданчик, господарська зона; 

– правильні пандуси до кожного під’їзду; 

– якісне освітлення та водовідведення; 

– рівні газони та якісне озеленення. Деякі старі дерева були видалені, інші почищені. Молоді дерева посадили зараз, бо саме зараз для цього найбільш спрятливі умови.

«Дуже хочеться, щоб мешканці всіх наших будинків мали подібний благоустрій. Комфорт має бути не тільки у квартирах, але й у дворах!», – додав очільник Департаменту ЖКГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Люди повинні бачити сонце з вікна, а не забудову”,- франківці стверджують, що у них відбирають землю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X