Заборонена зона: де на Прикарпатті діють обмеження для безпілотників. КАРТА

12.01.2019, 13:03  |  Автор:   Власенко Власта

Державна авiацiйна служба України запровадила обмеження на польоти безпiлотних повiтряних суден. Зокрема, заборонили польоти дронам і на Прикарпатті, повідомляє WestNews.

Мапу “заборонених зон” оприлюднено на сайті відомства.

“Питання безпечного використання безпiлотних повiтряних суден (БПС) недостатньо врегульовано, а чинна нормативна база ускладнює експлуатацiю БПС з комерцiйною, спортивною метою, чи в якостi хобi. З огляду на стрiмкий розвиток ринку БПС, ми працюємо над розробкою нових правил, що безпечно iнтегрують новi види повiтряних суден до iснуючої системи використання повiтряного простору”, – повiдомляє Державiаслужба.

Польоти безпiлотників вагою до 20 кг можуть виконуватися у межах зон обмежень/резервувань повiтряного простору. Для цього потрiбно звернутися з листом в довiльнiй формi за разовою заявкою до Украероцентру за 10 робочих днiв до запланованого польоту. Також можна зробити заявку на польот за телефоном: +380 44 351 59 92 (цілодобово), або е-поштою: nach_smeny@ukrsatse.aero.

Запускати дрони в Івано-Франківській області заборонили в межах Коломиї (П’ядики, Воскресинці, Підгайчики, Королівка, Корнич, Перерив, Матеївці, Тростянка, Залуччя, Ценява, Назірна); Яремче і Надвірнянського району (Делятин, Заріччя, Лоєва, Стримба, Білозорина, Постоята); Івано-Франківська та приміських сіл (Загвіздя, Микитинці, Хриплин, Черніїв, Радча, Чукалівка, Лисець, Старий Лисець, Крихівці, Драгомирчани, Підлісся).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перерваний політ: в мережі з’явилися світлини з місця трагічної авіакатастрофи винищувача Су-27 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X