WestNews.com.ua

Заборонену книгу “Справа Василя Стуса” Мінкульт рекомендує до читання

21.10.2020, 10:27  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав  WestNewsДарницький районний суд заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” без дозволу Віктора Медведчука. Після цього скандального рішення Міністерство культури почало рекомендувати книгу до читання.

Більше того, міністр Олександр Ткаченко заявив, що закупить для національних бібліотек частину накладу книги Вахтанга Кіпіані.

“Творець «темників» вирішив знову виступити у звичній для себе ролі цензору та на допомогу йому прийшов український суд. Якими б емоційними не були вислови автора, але тепер про роль кума Путіна у справі засудження радянською системою українського письменника знатимуть в рази більше людей. Так само, як його спроба заборонити роботу журналістів підштовхнула до Помаранчевої революції.
Коротше, #МКІП рекомендує книгу до читання. І поки справа буде в апеляції – особисто закуплю частину накладу для національних бібліотек”, – такий допис з’явився на сторінці у Фейсбуці Олександра Ткаченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Скандальний суд: Медведчук подав позов на журналіста, аби заборонити видавництво книг про Стуса

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X