WestNews.com.ua

Загубився: рятувальники усю ніч шукали зниклого прикарпатця

22.11.2019, 10:49  |  Автор:   Хромей Зоряна

Вчора, 21 листопада, о 22:46 на ПЗЧ ДПРЧ-3 міста Галича поступило повідомлення від чергового поліції Галицького ВП ГУ НП в області про те, що ними проводяться пошук 48-річного громадянина, жителя села Комарів, який втратив орієнтування в лісовій місцевості у селі Темирівці Галицького району.

Так, а 00:24 до місця події для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Івано-Франківськ (3 чол. 1 од. тех.), старший Михасюк, та кінологічне відділення (4 чол. 1 од. тех. 2 собаки), працівники поліції 2 чол. 1 од. тех. та 3 чол. місцевого населення.

Всього залучено 12 чол. 3 од. тех., 2 собаки.

О 04:10 год., особа щодо якої здійснювалися пошуково-рятувальні роботи вийшов на зв’язок та повідомив приблизне місце його знаходження.

О 06:40 год. рятувальниками знайдено заблукалу особу в с. Тимерівці, та автомобілем доставлено до місця постійного проживання. Медичної допомоги не потребував.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Карпатах рятувальники шукали киянина, котрий заблукав

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X