WestNews.com.ua

Загублені в горах: на Долинщині зникли туристи з Польщі

01.05.2019, 8:28  |  Автор:   Менів Андрій

На Івано-Франківщині загубилися польські туристи, інформує WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту ОДА.

30 травня, близько 7:00, поступило повідомлення від адміністратора туристичної бази “12-ть місяців”, яка розташована в селі Мислівка Долинського району, про те що, у зазначеному закладі проживали двоє туристів з республіки Польща, які напередодні пішли у невідомому напрямку та не повернулися.

Мова йде про громадянина, орієнтовно 30-ть років та його дівчина, особисті дані якої встановлюються.

О 8:00 для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено рятувальників Вигодського ПРВ у складі шести чоловік. О 11:30 рятувальники знайшли заблукалих туристів на горі Пустошак в смт. Мислівка Долинського району, та в обідній час, близько 13:00, супроводжено до місця їхнього тимчасового проживання.

Стан потерпілих задовільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпечні гори: рятувальники знайшли заблукалих туристів в Карпатах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X