WestNews.com.ua

Закон про ріелторів: чи підвищаться ціни на житло?

14.07.2020, 10:55  |  Автор:   Менів Андрій

Ринок нерухомості в Україні поступово почав оживати з ослабленням карантину. І якщо раніше експерти прогнозували, що ціни на квартири залишаться стабільними, зараз виникло кілька факторів, які можуть вплинути на ринок.

У Раді зареєстрували законопроект, згідно з яким всі операції з будь-якою нерухомістю повинні проходити через посередників – брокерів або ріелторів. Експерти вважають, що прийняття такого закону спровокує зростання цін на житло, пишу Finance.ua.

Зараз ринок житла відновлюється після застою, викликаного коронакризою. За оцінками учасників ринку, зросла зацікавленість українців у купівлі нерухомості, а будівництво відновилося на 80%.

По ряду об’єктів зберігається невизначеність: бракує коштів, особливо якщо будували коштом інвесторів-покупців, або є проблеми, пов’язані з дозвільними документами.

“Затяжний карантин змусив забудовників шукати найбільш прийнятні шляхи стимулювання попиту у вигляді всіляких знижок і акцій. Так, найбільший розмір знижок спостерігається в об’єктах на початкових стадіях будівництва, найменший – в об’єктах на стадії введення в експлуатацію. При стовідсотковій оплаті, в залежності від площі квартири, покупець може отримати знижку до 5% – на завершальній стадії будівництва, до 10% – на етапі будівництва більше 6-9 місяців і до 15% – на початкових етапах будівельних робіт. Для стимулювання продажів практично всі забудовники пропонують покупцям найбільш вигідні знижки, що досягають 15% при повній оплаті вартості квартири”, – кажуть експерти з нерухомості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ні законопроекту 3618”: у Франківську ріелтори вийшли на акцію протесту. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X