WestNews.com.ua

Заміна даху та утеплення фасаду: у яких дошкільких закладах Франківська проводять модернізацію. ФОТО

13.08.2020, 15:10  |  Автор:   Хромей Зоряна

В Івано-Франківську продовжують комплексне удосконалення закладів дошкільної та шкільної освіти.

Так, у дитячому садку № 30 «Ластівка» підрядники приступили до заміни дахової покрівлі, що вже довгий час потребувала ремонту. Крім цього, будівельники здійснюють внутрішні роботи та встановлюють нові пожежні виходи.

Після заміни даху у садку №2 «Малятко», будівельники перейшли до утеплення фасаду мінеральною ватою. Вже готові ділянки почали отримувати свій фінальний вигляд. Не зупиняються й внутрішні роботи, де робітники монтують теплу підлогу та систему опалення.

До слова, заміна дахового покриття в обох випадках профінансована за кошти міського бюджету, решта робіт здійснюється завдяки залученню коштів партнерів з НЕФКО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Скоро школа: як вибрати якісний шкільний ранець та вберегти свою дитину від проблем зі спиною?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X