WestNews.com.ua

Замість відпочинку у Карпатах президент завітав в Оман на зустріч з міністром. ФОТО

05.01.2020, 20:49  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Як раніше писав WestNews, Володимир Зеленський продовжуватиме відпочинок у держрезиденції “Синьогора” в селі Гута (Івано-Франківська область) як мінімум до 9 січня.

Згодом з’ясувалось, що ця інформація не є правдивою, адже президента помітили в Омані і згодом він з’явився на офіційній зустрічі з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

“Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці, пише УП.

Також було відзначено зростання товарообігу, який торік збільшився на 10%, сягнувши $80 мільйонів, та активізацію контактів на рівні торгово-промислових палат”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство Сулеймані може стати американським оголошенням війни Ірану

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X