Замість звичних “лайків” жива посмішка: літній табір на Прикарпатті

18.08.2019, 21:27  |  Автор:   Новак Оля

11 серпня в с. Новий Мартинів, Галицького району розпочався щорічний духовно-патріотичний табір “Нам пора для України жить”.

Організаторами виступили Бурштинський протопресвітеріат УГКЦ, а також за сприяння Бурштинського осередку ГО  “Молода Просвіта Прикарпаття”, обласного об’єднання ВУТ “Просвіта”, відділу у справах молоді і спорту Бурштинської міської ради та численних жертводавців.

Таборова програма складається з духовного, патріотичного та загальнорозвиваючих блоків, в якій взяли участь близько 70 дітей з різних куточків Прикарпаття.
Гостями табору стали фокусник-віртуоз Юрій Довганюк, члени української повстанської армії Степан Наритник і Марія Хованець, представники ГО «Майдан-Бурштин» та священики Бурштинського протопресвітеріату.

Духовну опіку над табором здійснює місцевий парох – отець Ярослав Озарків.

Для учасників приготували рухливі ігри, запальні банси та інші завдання, які вони виконують у командах. Комендант табору Віталій Грицюк зазначив: “Табір – це унікальна нагода вийти зі зручного нам середовища, щоб оцінити такі прості речі як м’яке ліжко і звичайний побут, який маємо у своїх домівках. Діти отримали можливість покинути буденність і в незвичний спосіб зустрітись з Христом через катехизи та науки, котрі щодня проходять. Тут замість звичних нам комп‘ютерних лайків отримуємо живу посмішку, замість коментарів – блиск очей.

“Безмежна дяка аніматорам, які на волонтерській основі жертувть своїми силами, часом і, нерідко, коштами для цього табору. Подяка усім учасникам, які відважились прожити з нами цей тиждень в наметах та їхнім батькам за розуміння і довіру”, – Віталій Грицюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив у Коломиї унікальну дзвіницю, збудовану з ініціативи Андрія Іванчука. ФОТО

18.08.2019, 21:27  |  Автор:   Новак Оля

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X