Тепер і в платіжних терміналах Франківська можна замовити молитву. ФОТО

У львівських терміналах для оплати послуг та поповнення рахунків з платіжною системою EasyPay з’явилась нова послуга – “замовити молитву”. Про це першим написав у Facebook  депутат Львівської міської ради та координатор групи “Варта-1” Ігор Зінкевич, передає West News.

Така новація викликала шквал обговорення серед інтернет-користувачів. Тому журналісти WestNews вирішили перевірити, чи ця послуга доступна й франківцям. І справді, вже у найближчому терміналі EasyPay серед звичних послуг автомату як поповнити рахунок чи оплатити комунальні послуги ми знайшли функцію “замовити молитву”.

Серед молитов, які пропонують містянам, є молитви за здоров’я, за перемогу над ворогом та повернення додому живим. В графі “за здоров’я” можна ввести 5 імен, а для замовлення молитви «за перемогу над ворогом» платіжна система пропонує ввести ім’я «ворога». Також потрібно зазначити номер телефону та сплатити кошти в розмірі від 10 до 4999 гривень.

Як повідомляє Громадське, служба підтримки Easypay підтвердила, що таку послугу надає Українська православна церква київського патріархату.

За номером телефону постачальника послуг вдалося встановити, що її надає фізична особа-підприємець Олег Гончар з міста Черкаси.

Він розповів Громадському, що бачив подібне в Росії, тому вирішив зробити аналогічний проект в Україні.

«Яка різниця, чи йде людина в церкву, чи замовляє молитву віддалено», — сказав він.

За словами підприємця, в реалізації ідеї йому допоміг священник Української православної церкви київського патріархату.

«Мій друг є священником. Кожного ранку я відсилаю йому на пошту замовлення, а він проводить молитви», — розповів підприємець.

До слова, раніше в Апатитах Мурманської області Росії з’явився платіжний термінал, через який можна поставити свічку за здоров’я та упокій або замовити молитву.

Читайте також: У Франківську невідомі поглумилися над могилами бійців АТО

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.