WestNews.com.ua

Запровадження воєнного стану в Україні: рішення за Верховною Радою

26.11.2018, 5:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України ухвалено рішення рекомендувати запровадити воєнний стан в Україні.

Відповідне рішення було ухвалено через дії Російської Федерації в Азовському морі, інформує WestNews.

За словами Турчинова, військовий стан пропонується запровадити терміном на 60 днів. Президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує пропозицію Військового комітету про запровадження воєнного стану через напад на українські кораблі у Керченської протоці, а Верховна рада вже завтра збереться на засідання для ухвалення рішення щодо запровадження воєнного стану.

Порошенко додав, що після агресії РФ у неділю Україна не виключає інших операцій, в тому числі наземних, проти суверенітету і територіальної цілісності України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті атаки Росії на кораблі Військово-морських сил України поранені шестеро українських моряків. На даний момент відомо, що Росія захопила три українські кораблі в районі Керченської протоки.

У зв’язку з агресією РФ у Чорному морі весь склад Військово-морських сил України підняли за тривогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦІНОЮ ЖИТТЯ: НА ПЕРЕДОВІЙ ЗАГИНУВ НАЧАЛЬНИК РОЗВІДКИ 8-ГО ОГШБ. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X