Заради авторитету: школярки побили однолітку та виклали відео у мережу

09.04.2019, 12:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Хмельницькому школярки побили свою ровесницю заради здобуття авторитету. Прояв своєї зверхності та жорстокості зняли на відео та виклали у соцмережу.

Учениці 7 та 8 класів з різних шкіл на публіку і по черзі давали ляпаси дівчині, інформує WestNews з посиланням на 24 канал.

Остання не захищалася. Більше того, за школярку ніхто не вступився. Поліція вже встановила всіх учасниць підліткової “розправи”. З дівчатами спілкуються правоохоронці. Дівчина, яку били на відео навчається у 8 класі ліцею №15, їй 14 років.

“Зі слів однокласників дівчинки вдалося з’ясувати, що все почалося із словесної перепалки. Дівчата спілкувалися між собою у позаурочний час та листувалися у соцмережах. В результаті виник конфлікт і дівчата з школи №28 приїхали з’ясовувати стосунки до нас. Це було після уроків, за територією школи на будівництві”, – розповіла директор ліцею №15 Кіящук Алла у коментарі виданню “Всім”.

Дівчата, які над нею знущаються на відео, із НВО №28 та навчаються у 7 класі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про секс, відносини та булінг: в Україні запустили освітній бот для тінейджерів

09.04.2019, 12:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X