WestNews.com.ua

Зараз директор школи буде більше не освітянином, а менеджером, – Марцінків

30.08.2018, 13:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Напередодні старту нового навчального року в Івано-Франківську відбулася зустріч з керівниками навчальних закладів міста у форматі конференції, повідомляє WestNews.

Підсумками зустрічі поділився у четвер, 30 серпня, із слухачами радіостанції «Західний полюс» міський голова Руслан Марцінків.

«Вчора ми збирали директорів шкіл, говорили про ці проблеми. Бо сьогодні новий закон дає великі права директорам шкіл. Але це не тільки права, а й певні обов’язки. Тобто, це й контракти з вчителями, які мають бути. Тобто, зараз директор школи він буде більше не освітянином, а менеджером, який би мав працювати з батьками, коштами, ресурсами. І не всі ще усвідомлюють ці зміни», – повідомив він.

«Раніше, директор школи вважав, що все має зробити управління освіти, а сам директор виконує функції збору педагогів. Сьогодні вони мають набагато більше повноважень, але також й збільшена кількість обов’язків», – наголошу Марцінків.

«Є певні проблеми з поставкою підручників для першого класу. Ми їх очікуємо до кінця вересня – початку жовтня. Так закерувало міністерство освіти. Також є проблеми з інтерактивними дошками, держава не дала кошти на обладнання. Кошти на це обладнання місто виділило. Ми оголосили тендер, але нам заблокувала його київська фірма. Зараз це питання на розгляді в антимонопольного комітету. Але я дума, що до кінця вересня усі ці дошки будуть в класах. Окрім того, меблі масово завозяться в школи. Робота триває», – говорив мер про поточні проблеми.

На його думку, така ситуація склалася через те, що держава обіцяла одне, а вирішувати проблему мають батьки та місцеві бюджети.

«Це не пов’язано із міською владою, а саме з реформою новою українською школою», – додав Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головний освітянин Івано-Франківська розповів про особливості цьогорічного Дня знань

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X