WestNews.com.ua

Засудили чоловіка, який протягом року обкрадав односельців

17.09.2020, 18:12  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

За участю Богородчанського відділу Надвірнянської місцевої прокуратури до реальної міри покарання засудили мешканця одного з населених пунктів району, який у період із вересня 2018 року по жовтень 2019 року проникав до будинків односельців, звідки викрадав їхні особисті речі (ч. 2, ч. 3 ст. 185 КК України).

Прокурором у суді надано неспростовні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченого визнана судом доведеною, інформують на сайті.

Вироком суду його визнано винним у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, а також задоволено цивільний позов у частині стягнення з обвинуваченого коштів на відшкодування шкоди, заподіяної злочином, та моральної шкоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримали прикарпатця, який утримував чоловіка з інвалідністю та змушував його жебракувати. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X