WestNews.com.ua

Затримали осіб, які сприяли ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах. ФОТО

15.07.2020, 18:10  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Прокуратура Івано-Франківської області спільно з УСБУ в області та податковою міліцією припинила діяльність групи осіб, які сприяли ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

Встановлено, що вказані особи шляхом використання незаконних схем надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації податкових зобов’язань та конвертації безготівкових коштів, інформує прокуратура області.

Останні за готівку та без документального оформлення збували кінцевим споживачам талони на пальне. За даними слідства, це давало їм змогу формувати фіктивний податковий кредит з ПДВ і валові витрати та, як наслідок, за попередньою оцінкою, ухилитися від сплати податків на суму 10 млн 200 тис грн.

У ході санкціонованих обшуків виявлено та вилучено понад 1,5 млн грн та 4,7 тис дол США ймовірно проконвертованих коштів, талони на дизельне пальне та бензин у кількості майже 12 тис л, фінансово-господарські документи, чорнові записи та транспортний засіб, який використовувався в незаконній діяльності.

Наразі на грошові кошти та транспортний засіб накладено арешт. Слідчі дії тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Тлумацькому районі чоловік здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X