WestNews.com.ua

Затримано вандала, який в центрі Івано-Франківська малював свастику. ФОТО/ВІДЕО

12.03.2019, 9:36  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Муніципальна інспекція з благоустрою міста Івано-Франківська силами свого спецпідрозділу провела розслідування щодо акту вандалізму, який було вчинено в ніч з 20 на 21 лютого на вул. Лесі Українки, інформує WestNews.

Нагадаємо, не так давно невідомий у центрі Івано-Франківська розфарбували вуличні меблі свастикою СС.

“Інспектори з благоустрою самі вийшли на слід вандала. Ним виявився 33 річний мешканець Городенківського району. Звати його – Георгій Делієв, як і однойменного героя з “Маски шоу”. Зловмисника передали поліції”, – розповів начальник управління комунальної політики Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорчук.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керівник муніципальної інспекції оприлюднив відео, на якому ванадали розфарбовують свастикою куби у центрі Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X