WestNews.com.ua

“Заважає паркуватися”: франківчанин вимагає прибрати пам’ятник Пушикові із вулиці Шевченка

20.11.2019, 14:55  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як повідомляв раніше WestNews, 18 вересня у Франківську на вулиці Шевченка відбулося відкриття пам’ятника відомому українському письменникові Степанові Пушику. Проте знайшлися люди, яким пам’ятник став заважати паркуватися. Вони вимагають прибрати пам’ятник.

Рідні письменника почали отримувати незрозумілі записки, у яких мешканці будинку вимагають прибрати геть пам’ятник.

Повертаючись до теми пам’ятника нашому батькові Stepan Pushyk нещодавно встановленого по вул.Шевченка. Комедійна скарга до міської влади про те, що він заважає паркуватись на звичне місце, ще, як виявилось, не весь “треш”. Сьогодні моїй мамі надійшла записка, яку долучаю до цього допису. Дивною видалась перша фраза: “п.Пушикова ,не брешіть ,і т.д. “Про що не брешіть і яке це має відношення до самого погруддя, невідомо. Хоча на одному із відомих інтернет-ресурсів(не вказую, щоб не дорікали за рекламу,(google на допомогу)), вибірково публікуються щоденники С.Пушика і це не зовсім деяким особам подобається. Наголошую, що до визначення місця розташування пам’ятника наша родина відношення немає! І наш голос був виключно дорадчим. Кудись його (пам’ятник) переносити ми не маємо права, не будемо і не бажаємо. Щоденники публікуються і будуть публікуватися. ©”рукописи не горять…” – йдеться у дописі.

Повертаючись до теми пам"ятника нашому батькові Stepan Pushyk нещодавно встановленого по вул.Шевченка.Комедійна скарга…

Опубліковано Тарасом Пушиком Понеділок, 18 листопада 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Вічна легенда українського письменства: у Франківську презентували книгу про Степана Пушика. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X