Завдяки прокуратурі до бюджету Франківська надійде понад мільйон гривень

Івано-Франківська місцева прокуратура через суд зобов’язала суб’єкта господарювання сплатити до бюджету 1 млн 161 тис. грн.

Так, збудувавши будинок в обласному центрі, товариство мало сплатити зазначену суму на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, але умов договору не виконало, повідомляє WestNews.

У зв’язку з цим прокуратура звернулась до суду з вимогою стягнути кошти. Рішенням суду позивну заяву прокуратури задоволено в повному обсязі.

d4ad9b8e170efc0c70cb100f2b0226d013c19e55-600x400

Як вже повідомлялося раніше, Прокуратурою Івано-Франківської області під час здійснення представницьких повноважень та опрацювання інформації, оприлюдненої в ЗМІ, викрито зловживання при використанні бюджетних коштів.

Встановлено, що службові особи Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» та Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації,  зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно в інтересах третіх осіб та всупереч інтересам служби, необґрунтовано розробили на 2016 рік та затвердили кошторис доходів і видатків санаторію.

В подальшому безпідставно внесли до нього зміни шляхом збільшення витрат на оплату працівників санаторію за рахунок зменшення витрат на харчування осіб, які перебували на оздоровленні. Внаслідок таких зловживань, державним  інтересам заподіяно збитки на 360 тис. грн.

Загрузка...

Comments are closed.