WestNews.com.ua

Завдяки втручанню СБУ на Прикарпатті припинено трансляцію російських телеканалів у відпочинкових закладах

23.11.2018, 14:09  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Завдяки зусиллям представника Національної ради в Івано-Франківській області у співпраці з працівниками Управління Служби безпеки України краю на Прикарпатті вдалося припинити показ обмежених для ретрансляції в Україні російських інформаційних телеканалів у двох готелях.

19 листопада до представника Національної ради в Івано-Франківській області Ігоря Маслова надійшла скарга від мешканця обласного центру про  те, що в номері мотелю «Oland» є можливість дивитися російський телеканал «Россия 24». Він поширювався із супутника. Після розмови з власниками мотелю вони дали вказівку адміністрації закладу унеможливити прийом цієї програми.

16 листопада представник Національної ради в області отримав інформацію, що у відпочинкових номерах готелю «У вуйка Василя» в селі Шепарівці Коломийського району наявна можливість перегляду російських каналів «Первый канал. Всемирная сеть», «Russia Today», «Россия 24», «Планета РТР» і «ТНТ». Під час перевірки працівниками Управлінням СБУ Івано-Франківської області ця інформація була підтверджена.

За результатами співпраці з Управлінням Служби безпеки України в Івано-Франківській області й профілактичної бесіди його працівників із власницею готелю у цьому закладі припинено показ обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів, які поширювалися із супутника.

У разі виявлення подібних фактів відповідна робота проводитиметься і надалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабельне телебачення в Україні з нового року подорожчає

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X