WestNews.com.ua

Завершальний етап бетонування: на Калущині активно будують міст через Дністер. ФОТО

04.06.2020, 20:49  |  Автор:   Хромей Зоряна

 

На дорогах державного значення Івано-Франківської області триває реалізація державної програми «Велике будівництво». Підрядна організація приступила до бетонування четвертого прогону мосту через річку Дністер біля села Сівка Войнилівська Калуського району, км 9+442 а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш.

Це вже завершальний етап бетонування мосту. Опісля підрядне підприємство здійснить асфальтування проїзної частини на ньому, влаштування тротуарів, встановлення перильного та бар’єрного огородження, нанесення розмітки, монтаж освітлення та влаштування підходів до мосту, повідомляє Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Роботи здійснюються відповідно до технологічного процесу, із дотриманням передбачених Кабінетом Міністрів заходів щодо режиму надзвичайної ситуації.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Контроль за всіма етапами будівництва ведуть фахівці Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Авторський нагляд – проектної організації ТОВ «НВП «Тріада».

Науково-технічний супровід – ДП «ДерждорНДІ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Забетонували третій прогін: на Калущині триває будівництво мосту через річку Дністер. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X