WestNews.com.ua

Завершився відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з греплінгу. ФОТО

23.02.2020, 9:00  |  Автор:   Порепа Петро

В Івано-Франківську завершився відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з греплінгу. Організатором виступила Івано-Франківська обласна федерація панкратіону, грепплінгу та джиу джитсу.

Участь у чемпіонаті, крім франківських спортсменів, взяли також борці з Хмельницького, Чернівців, Ужгорода. Вік учасників різний. Діти, молодші юнаки, юнаки та юніори, дорослі 2010 – 2009, 2008-2007, 2006-2005 р.н.2004-2003 р.н, 2002 і старші.

Серед спортсменів 2011 року народження перемогу здобув іванофранківський учасник Захар Гусєв, який займається у спортивному клубі “Тигр” під наглядом тренера Ігоря Ярославського.

Серед старших учасників перемогу також здобув спортсмен з СК “Тигр” Максим Гложик.

12-15 березня відбудеться фінал кубку України з греплінгу.

Греплінг  — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена. Розвитком греплінгу займаються різні організації, найбільш впливовими з яких є ADCC та FILA під чиїм патронатом проходять чемпіонати світу з греплінгу. Лобіюванням питання включення греплінгу в програму Олімпійських ігор займається Міжнародна федерація об’єднаних стилів боротьби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відбулася презентація Обласної федераціі панкратіону греплінгу та джиу джитсу

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X