WestNews.com.ua

Завершується укріплення одного з найнебезпечніших шкільних спортзалів. ФОТО

13.11.2019, 20:19  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

До міського голови кілька разів звертались батьки учнів 19-тої школи, адже у спортзалі раніше не можна було займатись через його аварійний стан. Мер неодноразово обіцяв виправити ситуацію і сьогодні у мережі Фейсбук поділився результатом.

“Завершується укріплення спортзалу у 19 школі. Основні роботи, які дозволили проводити уроки фізкультури в залі, вже завершилися. Залишилося лише облицювальні роботи цоколя та дрібні доопрацювання. Тож після осінніх канікул діти вже займаються тут ⛹️‍♀️🤾‍♂️
Школу свого часу здавали швидкими темпами, за півроку. Тому в ній дуже багато недопрацювань. Доведеться виправляти нам. Ми вже замовили проект реконструкції закладу. Роботи не припиняємо!”- написав міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марцінків розповів як триває утеплення скандального садочку “Карпатська казка”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X