WestNews.com.ua

Завтра до Львова приїде Володимир Зеленський

05.07.2019, 20:06  |  Автор:   Власенко Власта

У суботу, 6 липня, Володимир Зеленський планує приїхати до Львова. Ймовірно, він представить нового очільника Львівської Облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, інформує WestNews.

Офіційно про причини приїзду президента наразі невідомо.

Однак завтра у Львові збираються представити нового голову ЛОДА Маркіяна Мальського. 

Довідка:

35-річний керівник Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання Arzinger спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах. До того, як приєднатися до команди Arzinger, працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Освіту здобував у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також з кордоном. 2006-2007 – Інститут Світової Торгівлі, Берн, Швейцарія, Магістр Міжнародного Права та Економіки. 2005-2006 – Стокгольмський Університет, Швеція, LL.M. – Міжнародний комерційний арбітраж, Магістр права. 2001-2006 – ЛНУ ім. І. Франка, Факультет міжнародних відносин. Магістр міжнародних економічних відносин. 2001-2006 – ЛНУ ім. І. Франка, Юридичний факультет, Магістр права.

Також Мальський є членом правління відділення Асоціації правників України (АПУ) в Львівській області, заступником Голови Правління і Голова Правничого комітету Західноукраїнської філії Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) у Львові, членом Ради національних і іноземних інвесторів при Львівській обласній державній адміністрації, головою Львівського обласного відділення Асоціації протидії недобросовісній конкуренції (АПНК), членом Львівської обласної колегії адвокатів, Асоціації адвокатів України та Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association), заступником керівника РП ICC Ukraine у Львівській області з правових питань.

Володіє українською,  російською, англійською,  німецькою, польською і французькою мовами. З жовтня 2016 року працює Почесним консулом Австрійської Республіки у Львові.

Одружений, виховує двох синів. Батько Маркіяна Мальського, також Маркіян Мальський, є деканом факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Франка. З 2010 до 2014 року працював Надзвичайним і повноважним послом України в Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прес-служба президента України переплутала столицю Канади. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X