Завтра в Івано-Франківську відбудеться благодійний концерт під патронатом МВС

Поліція Прикарпаття, під егідою МВС, проводить благодійний захід “Боже, нам єдність та щедрість даруй”.

Відтак, уже завтра в Івано-Франківську, 14 грудня, відбудеться концерт. Крім того, 15 грудня захід пройде у Калуші, а 16 грудня – у Коломиї.

15420829_710818949067830_7788800054080509065_n

Прикарпатські правоохоронці, зокрема очільник поліції Прикарпаття Віктор Шкутов, запрошують іванофранківців відвідати благодійний концерт.

В Івано-Франківську у програмі виступів візьмуть участь артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, ансамблю пісні і танцю “Патруль” ГУНП в Луганській області. Також танцювальні колективи студентів професійно-технічних училищ м.Івано-Франківська.

“Шановні мешканці Івано-Франківська та гості міста!

Від себе особисто та всього особового складу прикарпатської поліції запрошуємо Вас на благодійний захід-концерт під гаслом: “Боже, нам єдність та щедрість даруй”, який відбудеться у Івано-Франківську завтра, 14 грудня о 18 годині в Івано-Франківському облмуздрамтеатрі.

У програмі виступів візьмуть участь артисти Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України, ансамблю пісні і танцю “Патруль” ГУНП в Луганській області та танцювальні колективи студентів професійно-технічних училищ м.Івано-Франківська.

Благочинний захід проводиться під патронатом МВС, а виручені кошти будуть скеровані на допомогу бійцям-учасникам АТО, дітям-сиротам та переселенцям.

Дякуємо за підтримку! Україна Єдина! Разом ми нездоланні!”, – написавВіктор Шкутов.

шктуов

Нагадаємо, на захід можна буде приносити теплі речі, продукти. Їх відправлять на передову бійцям або в інтернати на сході України.

Читайте також:  Якщо я повноцінно призначений, то навіть особовий склад це по-іншому сприймає, – очільник поліції Прикарпаття Віктор Шкутов

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.