WestNews.com.ua

Завжди бути на зв’язку: ювенали радять батькам як убезпечити дітей

27.02.2020, 19:13  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

До працівників поліції нерідко за допомогою звертаються батьки підлітків, які самотужки упродовж певного періоду не можуть встановити, де перебуває їх дитина. Мова йде про ситуації, коли зв’язок з дитиною переривається через розряджений чи втрачений мобільний телефон.

Загальноприйнято, що батьки, які турбуються про безпеку своїх дітей, ще змалечку навчають їх як слід поводитися у різних ситуаціях, зокрема, у випадках, коли малюк загубився. Діток вчать напам’ять та за необхідності повідомляти дорослим своє ім’я та прізвище, адресу, а також телефон хоча б одного з батьків чи близьких дорослих, інформує Ювенальна превенція.

Водночас для підлітків, які користуються засобами мобільного зв’язку, також надзвичайно важливо знати та вміти правильно поводитися у випадках, коли телефон розрядився чи загубився.
Ювенальні поліцейські наголошують, що дітям у будь-якому випадку не варто панікувати, а слід звернутися за допомогою до людей, яким можна довіряти. У таких ситуаціях попросіть вчителя, поліцейського, консультанта в магазині, чергового по станції чи у перехожого із дитиною (краще, щоб це була жінка) зв’язатися телефоном з батьками та повідомити їх про ваше місцеперебування та причину відсутності мобільного зв’язку.

Водночас, звертаючись до незнайомця, не варто втрачати пильності.
Батькам слід пояснити дітям, що у проханні про допомогу в такій ситуації немає нічого поганого, і набагато краще, коли дитина зателефонує та повідомить батьків, що трапилося, аніж вони будуть тривожитися за вас через відсутність телефонного зв’язку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гашиш у запасці: працівники виявили майже 20 кг забороненої речовини. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X