Збільшення зарплатні, грошова допомога та ще одна земельна ділянка: як за рік змінилися статки голови Косівської РДА

16.04.2019, 15:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

1 квітня 2019 року в Україні збіг термін подачі щорічної електронної декларації, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Традиційно WestNews аналізує, чи змінилися статки чиновників. Голова Косівської РДА Кічеряк Віталій Васильович також подав свою декларацію та вказав, що нажив за 2018 рік.

Так, дохід сім’ї Кічеряк у 2018 році становив  501 978 гривень. Цікаво, що у 2017 році дохід був майже вдвічі менший, а саме – 279 900 гривень.

За рік голова РДА отримав заробітної плати 262 274 гривні (21 856 гривень в місяць). Крім того, пан Віталій задекларував зарплатню у розмірі 59 993 гривні з колишнього місця працевлаштування – Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Дружина голови – Іванна Миколаївна – працює у Розтоківській ЗОШ. За рік жінка отримала 167 327 гривень зарплатні (13 943 гривень в місяць). Також сім’я отримує допомогу при народженні дитини, а саме 12 384 гривні.

Торік у сім’ї з’явилися грошові активи: 40 тисяч гривень задекларував пан голова, а 20 тисяч гривень – його дружина.

Дружина голови РДА, Іванна Миколаївна, у 2018 році придбала одну земельну ділянку в селі Розтоки, Косівського району. Загальна площа – 7 242 м2. Вартість – невідома. Варто зауважити, що пані Іванна володіє всіма ділянками, які є у сім’ї. Їх немало-небагато – цілих шість у селі Ростоки. Сума всіх площ – 13 347 м2. Також з 2008 року жінка володіє житловим будинком, загальна площа якого 69,8 м2.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Продав офіс, але збільшилася зарплатня: як за рік змінилися статки міського голови Коломиї Ігоря Слюзара

Квартира в Іспанії та іноземна валюта на рахунках: що за рік нажив міський голова Косова Юрій Плосконос

Нова автівка та збільшення зарплатні на 11 тисяч: як за рік змінилися статки голови Коломийської РДА

Дві нові машини, соцвиплати та збільшення зарплатні: як за рік змінилися статки селищного голови Верховини 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X