Збірна України вирвала нічию у сербів і гідно завершує відбір до Євро-2020. ВІДЕО

17.11.2019, 18:05  |  Автор:   Менів Андрій

У неділю, 17 листопада, відбувся заключний поєдинок відбіркового турніру Євро-2020, у якому збірна Сербії приймала національну команду України. Матч було зіграно у Белграді на стадіоні «Райко Мітіч», повідомляє WestNews.

Як відомо, команда Андрія Шевченка вже перебувала серед учасників чемпіонату Європи і відправлялася у Сербію в якості переможця групи «В». Але вдале завершення заключного протистояння відбіркового турніру мало для «синьо-жовтих» стратегічне значення, адже перемога або нічия в матчі з сербами дозволила б збірній України потрапити в першу корзину під час жеребкування Євро-2020.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, команди обмінялися голами – 1:1 (відзначилися Тадіч і Яремчук). Втім, на початку другої половини серби вийшли вперед завзяки голу Мітровіча на 56-й хвилині. Але Олександр Караваєв вже в доданий арбітром час зрівняв рахунок – 2:2!

Відбірковий турнір до Євро-2020. Группа «В».
Збірна СЕРБІЯ – Збірна УКРАЇНИ – 2:2 (1:1)
Голи: Тадіч (9, з пен.), Мітровіч (56) – Яремчук (32), Караваєв (90+2).
17 листопада 2019 р. стадіон «Райко Мітіч» (Белград, Сербія). Арбітр: Боббі Медден (Шотландія)

Сербія: Райковіч – Родіч, Коларов, Міленковіч, Максімовіч – Максімовіч, Гудель – Радонич, Ляйіч, Тадіч – Мітровіч.
Україна: П’ятов – Миколенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв – Сидорчук – Ярмоленко, Малиновський, Коваленко, Циганков – Яремчук.

Інший матч групи “В”: Люксембург – Поругалія – 0:2 (Фернандеш, 39; Роналду, 86).