«Здоров`я – обов’язок кожного». У Франківську презентували новий проект.

18.06.2019, 12:00  |  Автор:   Новак Оля

Сьогодні, 18 червня, у центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася прес конференція на тему популяризації громадського здоров`я, інформує West News.

Під час прес конференції було повідомлено, що на Прикарпатті розпочинається реалізація проекту «Популяризація громадського здоров`я в ОТГ Прикарпаття – обов`язок кожного».

Проект підготований завідувачкою кафедри соціальної медицини та громадського здоров`я Івано-Франківського медичного університету, професором Ориною Децик разом із радником з муніципальних послуг Марією Баран. Як зазначається, проект виграний на конкурсній основі та впроваджується Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття за підтримки ІФ ЦРМС та ОТБ «Галичина».

Ініціатори проекту вважають, що це перший крок в нових утворених громадах, щоб розпочати роботу по темі здоров’я в органах місцевого самоврядування. На реалізацію проекту виділено понад 158 тисяч гривень.

«Основною метою цього проекту є активізація діяльності ОТГ у напрямі профілактики захворювань шляхом залучення працівників системи охорони здоров`я, освіти і виконавчих комітетів.» – каже Орина Децик.

 

Як зазначає Марія Баран: «станом на сьогодні, серед населення спостерігається значна непоінформованість про основні поняття і принципи громадського здоров`я. Тому дуже важливо популяризувати дану тему серед громадськості».

Радник з муніципальних послуг наголошує, що проект будуть реалізовувати в декілька етапів. Зокрема, проведення чотирьох тренінгів для представників виконавчих комітетів ОТГ, керівників відділів освіти, медицини, та представників молодіжних рад. На наступному етапі буде організовано тематичний тренінг для представників Тлумацькоі ОТГ та створення відеоролика на тему «Громадське здоров`я: що потрібно знати кожному.»

До слова, для Тлумацької громади планується створити концепцію місцевої програми громадського здоров`я, яка може стати основною для подальших дій. «Такий комплекс напрацювань стане поштовхом для створення нової, якісної системи громадського здоров`я в ОТГ» – каже Руслан Панасюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X