WestNews.com.ua

Зеленський хоче провести інавгурацію 19 травня

04.05.2019, 20:46  |  Автор:   Власенко Власта

Новообраний президент України Володимир Зеленський хоче призначити інавгурацію на 19 травня. Про це він розповів журналістам під час брифінгу біля Верховної Ради.

За словами заступника голови Верховної Ради Ірини Геращенко, зустріч тривала півтори години, були присутні представники всіх фракцій (на рівні керівників чи заступників) та експерти команди Зеленського, пише WestNews.

«Головна тема зустрічі – проведення консультацій щодо дати інавгурації, обмін думками щодо налагодження співпраці між гілками влади. Новообраний президент звернувся з ініціативою провести інавгурацію 19 травня. Більшість керівників фракцій, присутніх на зустрічі, наголосили, що донесуть цю позицію до своїх колег, а відповідні рішення будуть прийматися на засіданні фракцій 14 травня».

Ірина Геращенко додала:

«Вцілому зустріч пройшла в конструктивній атмосфері. Під час зустрічі колеги з інших фракцій піднімали питання ставленння новообраного президента до виборчої системи (мажоритарка чи списки), можливостей розпуску парламенту, законів про імпічмент і ТСК, інше. Я зосередилася на ключовій для мене темі зовнішньої політики і зовнішньої агресії РФ проти України. Наголосила, що вже першим викликом для новообраної команди стане червень, коли в ЄС будуть дискусії щодо продовження санкцій і важливо добитися їх пролонгації».

До слова, Зеленський записав відеозвернення до українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тіньовий президент”: Коломойський відверто про конфлікт на Донбасі, “ПриватБанк”, “плюси”, поразку Порошенка та утопію Зеленського. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X