WestNews.com.ua

Зеленський нагородив двох рятувальників Івано-Франківщини орденом «За мужність» III ступеня

05.07.2020, 16:48  |  Автор:   Хромей Зоряна

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох рятувальників Івано-Фрнаківської області. За професійне виконання своїх обов’язків відзнаки удостоїлися старшина служби цивільного захисту Володимир Борис та підполковник служби цивільного захисту Тарас Кочкодан.

Своїх колег привітали працівники Управління ДСНС України в Івано-Франківській області:

“Гордимося рятувальниками Прикарпаття!
Щиро вітаємо БОРИСА Володимира Михайловича — старшину служби цивільного захисту та КОЧКОДАНА Тараса Йосиповича — підполковника служби цивільного захисту з нагоди відзначення державною нагородою. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зразкове виконання службового обов’язку прикарпатських рятувальників нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Зеленський нагородив директора Франківського драмтеатру орденом “За заслуги”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X