Зеленський отримав першу зарплату на посту президента: названа сума

26.06.2019, 18:54  |  Автор:   Власенко Власта

Названа сума окладу, який Володимир Зеленський отримав за травень

Володимир Зеленський отримав свою першу зарплату на посаді Президента України і в Адміністрації розповіли, яку суму нарахували главі держави за перші 30 днів. Запит на дану інформацію подало видання “Фактор” і отримало офіційну відповідь від Адміністрації президента України.

В документі зазначено, що за травень 2019 року Володимир Зеленський отримав посадовий оклад у розмірі 12 727 гривень. Новообраному президенту не було нараховано за травень ніяких надбавок і премій, а з самого окладу було утримано 2 481 гривню обов’язкових зборів і податків.

Без премій: названа перша президентська зарплата Зеленського

Як з’ясувалося, це набагато менше, ніж отримує наприклад, генеральний прокурор України. Відомо, що оклад Юрія Луценка, генпрокурора, за травень склав 37 тисяч гривень, а з урахуванням всіх надбавок і премій йому нарахували в травні 105 017 гривень. З цієї суми були вираховані податки та збори і на руки Юрій Луценко отримав 84 539 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один шоумен заявив, що йде у політику з партією Зеленського

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X