Зеленський призначив позачергові вибори до Верховної Ради та призначив нового начальника Генштабу

21.05.2019, 19:29  |  Автор:   Менів Андрій

Президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

Про це свідчить інформація на сайті глави держави.

“Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: 1. Припинити достроково повноваження Верховної Ради України восьмого скликання”, – сказано в указі.

Також цим указом він призначив позачергові вибори до Верховної Ради на 21 липня 2019 року. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Разом із тим, Зеленський написав звернення до голови Верховної Ради Андрія Парубія про скликання 22 травня позачергового засідання парламенту.

“Прошу голову Верховної Ради Андрія Парубія скликати завтра, 22 травня, позачергове засідання парламенту для внесення змін до закону про вибори народних депутатів”, – написав Зеленський.

Окрім того, Зеленський звільнив Віктора Муженка з посади начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України. Іншим указом №302/2019 президент України призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Довідка.

Руслан Хомчак – генерал-лейтенант Збройних сил України, командувач Оперативного командування “Південь” та безпосередній учасник війни на сході України. З 2016 року – начальник штабу сухопутних військ ЗСУ.

Під час участі у війни на Донбасі Хомчак обіймав посаду командуючого сектора “Б” сил Антитерористичної операції. На його адресу доволі часто лунали звинувачення у некомпетентності та зраді від представників громадськості та добровольчих батальйонів.

Під час операції з взяття Іловайська, яка здійснювалася під безпосереднім керівництвом Хомчака значно меншими силами, ніж передбачалося за планом, велика частина бійців з добровольчих батальйонів потрапила у оточення російсьих бойовиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єр-міністр України Гройсман подає у відставку. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X