WestNews.com.ua

Зеленський відреагував на прийняття закону про українську мову

25.04.2019, 16:37  |  Автор:   Власенко Власта

Переможець другого туру виборів президента України Володимир Зеленський звернувся до українців у зв’язку із ухваленням парламентом закону про українську мову.

Він наголосив, що держава має сприяти розвитку української мови. Про це він написав на своїй офіційній сторінці у Facebook, інформує WestNews з посиланням на “Радіо Свобода”.

Водночас, на думку Зеленського, закон був ухвалений “без попереднього широкого обговорення з громадськістю”.

«Сьогодні важко спрогнозувати наслідки ухвалення цього закону – остаточний його текст, з урахуванням усіх поправок, наразі недоступний. Після мого вступу на посаду президента буде зроблений ретельний аналіз цього закону, щоб пересвідчитися, що в ньому дотримані всі конституційні права й інтереси всіх громадян України. За підсумками аналізу реагуватиму відповідно до конституційних повноважень президента України i в інтересах громадян», – йдеться в заяві.

Як йдеться в заяві, поширеній командою Зеленського від його імені, сказано, що він має намір зробити «ретельний аналіз» документа після вступу на посаду.

«Законопроект про державну мову розглядався під час виборчого циклу, що зробило його заручником політичної риторики. Закон був ухвалений без попереднього достатньо широкого обговорення із громадськістю. До проекту закону було внесено понад дві тисячі поправок, що свідчить про відсутність згоди щодо окремих його положень навіть у Верховній Раді», – додав Зеленський.

“Українська мова — єдина державна мова в Україні. Так було, так є і так буде. Щодо цього питання — жодних компромісів”, — заявив Зеленський.

До слова, верховна Рада ухвалила закон про українську мову. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як голосували прикарпатські нардепи за мовний закон. СПИСОК

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X