WestNews.com.ua

Зеленський виконав вимогу луцького терориста, а також мав із ним розмову. ОНОВЛЕНО

21.07.2020, 20:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Президент України Володимир Зеленський виконав вимогу нападника, що захопив автобус у Луцьку.

Відповідне відеозвернення з’явилось на його сторінці у Facebook.

“Фільм “Земляни” 2005 року. Дивитись всім”,  – заявив президент.

Окрім того, Зеленський мав розмову із чоловіком, який уже близько 12 годин утримує заручників у Луцьку, трьох людей він відпустив.

“Завдяки розмові президента Володимира Зеленського з чоловіком, який називає себе Максимом “Плохім”, який утримує автобус з людьми у Луцьку, троє людей покинули транспортний засіб і зараз перебувають на свободі. Президент і надалі тримає ситуацію на контролі”, – розповіла прессекретар глави держави Юлія Мендель у коментарі УП.

Нагадаємо, у Луцьку 21 липня чоловік захопив автобус із заручниками. Він називає себе “Максим Плохой” і є автором книги “Філософія злочинця”. В автобусі перебувають близько 20 осіб, терорист погрожує їм зброєю і вибухівкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Захоплення автобуса із заручниками в Луцьку: все, що відомо на цей момент

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X