WestNews.com.ua

Жінка задушила, а потім підпалила свою дитину на Прикарпатті – суд оголосив вирок

09.05.2019, 7:15  |  Автор:   Власенко Власта

Коломийський міськрайонний суд розглянув кримінальне провадження щодо умисного вбивства малолітньої дитини і призначив покарання винуватій особі. А саме – 11 років позбавлення волі  та стягнув в дохід держави 5690,20 гривень витрат за проведення судової експертизи.

     Нагадаємо, жінка в березні 2016 року одружилась, однак через сімейні непорозуміння молода пара розійшлась у жовтні того ж року. Від даного шлюбу обвинувачена 24 березня 2017 року народила сина, якого самостійно доглядала.

    27 травня 2017 року обвинувачена перебуваючи у приміщенні свого житлового будинку в с. Кобаки Косівського району знаходилася поряд з даною дитиною, займалася побутовими справами. Того ж дня у неї внаслідок обтяження необхідністю постійного догляду за дитиною, виник умисел позбавлення її життя.

    Взявши тканинний шнурок обвинувачена обмотала шию дитини, після чого здійснила удушення шляхом зв’язування даного шнурка, таким чином умисно убила сина. Надалі облила мертву дитину нафтопродуктом та підпалила її, однак тіло до кінця не згоріло. Продовжуючи свої злочинні дії обвинувачена загорнула тіло сина у тканину та віднесла до лісового масиву.

    Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України, як  протиправне заподіяння смерті іншій людині, тобто умисне вбивство малолітньої дитини.

  На вирок суду може бути подана апеляція протягом тридцяти днів.

До слова, суд обрав запобіжний захід водію вантажівки, яка впала в обрив у Карпатах, унаслідок чого загинули іноземні туристи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директора фірми, яка організувала рафтинг-тур для білоруських туристів у Карпатах, триматимуть під домашнім арештом

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X