WestNews.com.ua

Жіноча та чоловіча студентські команди з Івано-Франківська вибороли право грати в національному фіналі. ФОТО

12.04.2019, 8:40  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Напередодні у Львові пройшов регіональний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед студентських команд дивізіону “Захід”.

На змаганнях розігрувалися путівки до Національного фіналу у чоловічій та жіночій категоріях, інформує WestNews.

Серед чоловіків перемогла команда національного університету “Львівська Політехніка”-1. Водночас, команда Івано-Франківського національного медичного університету (тренер Р.Михайленко) посіла четверте місце (5 матчів: 3 перемоги), яке надало можливість грати у фінальному турнірі.

У жіночій категорії золоті нагороди вибороли гравчині Львівського державного університету фізичної культури, які у фіналі обіграли Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника (тренер Ю.Процюк) з рахунком 17:10. Відтак, наша команда посіла друге підсумкове місце на регіональному етапі.

Відтак, обидві команди з Івано-Франківська вибороли право грати у Національному фіналі серед студентських команд, що відбудеться в Києві в кінці квітня – на початку травня.

До слова, в Івано-Франківську пройде Міжнародний юнацький турнір з регбі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківський спорт під мікроскопом: федерація регбі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X