Подорожчання проїзду на Калущині “заморозили” до 10 січня

З 2017 року у Калуському районі різко і без попередження виросли ціни на проїзд у громадському транспорті. Проте калушани протестували проти зростання вартості проїзду

Причина таких дій, за словами голови Калуської РДА Наталії Бабій, зростання мінімальної заробітної плати та відсутність компенсації з Держбюджету за пільгові перевезення, повідомляє WestNews із посиланням на “Вікна”.

Тож, 3 січня мешканці Калущини прийшли до Калуської РДА, щоб висловити свій протест проти подорожчання.

В адміністрації також відбулася нарада із перевізниками, у ході якої було досягнуто домовленості «заморозити» зростання вартості проїзду до 10 січня. Після цього відбудеться нарада із перевізниками, на якій шукатимуть шляхів виходу із ситуації.

Подорожчання проїзду, за словами Наталії Бабій, є неминучим. Нині в адміністрації підготували програму пільгових перевезень. За її словами, програма передбачає чотири безкоштовні поїздки на місяць для чотирьох пільгових категорій, які мають право на безкоштовний проїзд.

Пільговикам видаватимуть квитки на проїзд. Ці квитки під час поїздки «пільговики» віддаватимуть водіям. За підсумками місяця перевізникам відшкодовуватимуть кошти за перевезення пільговиків. За попередніми підрахунками, для перевезення пільгових категорій потрібно близько одного мільйона гривень з місцевого бюджету.

Коментарі:

Comments are closed.